«Доказ того, чому Челсі так високо оцінює Мудрика»: в Англії підбили підсумок гри Михайла у матчі України

Переглядів 16746
8 голосів
Михайло Мудрик. Фото: УАФ
Збірна України з Михайлом Мудриком у складі обіграла Північну Македонію у відборі до Євро-2024. Англійська преса оцінила виступ вінгера Челсі.

У суботу, 14 жовтня, збірна України здобула перемогу із рахунком 2:0 над Північною Македонією в матчі кваліфікації до чемпіонату Європи 2024 року. Голи забивали Георгій Судаков та Олександр Караваєв.

Вінгер Михайло Мудрик провів на полі 87 хвилин, після чого його замінив Караваєв. Михайло був визнаний найгіршим гравцем поєдинку за версією статистичних порталів.

Після матчу головний тренер національної збірної вступив у перепалку з журналістом через критику Мудрика.

В англійському виданні Football London оцінили виступ футболіста Челсі.

«Незважаючи на те, що він був замінений в кінці гри, що викликало занепокоєння щодо потенційної травми після того, як він впав і отримав допомогу за кілька хвилин до цього, Мудрик взяв у гру свою впевненість із клубних матчів і дав ще кілька моментів для хайлайтів.

Після удару по воротах в першому таймі Мудрик зачепив м'яч правою ногою, прибравши м'яч під ліву ногу і відправивши захисника в інший бік. Потім у нього залишилися гектари простору, куди він бігав по флангу».

У виданні вважають, що цей момент є доказом правильності рішення Челсі придбати українця.

«Можливо, це не призвело до голу чи навіть удару по воротах, але це стало ще одним доказом того, чому Челсі так високо оцінює свого 22-річного футболіста», – зазначається у статті.

• Нагадаємо, що Михайло в нинішньому сезоні зіграв сім матчів за Челсі, в яких забив один гол.
  • Його контракт з лондонцями розрахований до 2031 року.
  • 17 жовтня Мудрик разом зі збірної України зіграє проти Мальти у відборі до Євро-2024.