Втрачені шанси Мудрика, фантастичний гол Караваєва, ювілеї лідерів: збірна України обіграла Північну Македонію

Переглядів 2561
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Україна – Північна Македонія. Фото: Getty Images
У черговому матчі кваліфікації на чемпіонат Європи-2024 збірна України зустрічалась з командою Північної Македонії. Підопічні Сергія Реброва святкували перемогу (2:0).
  • У попередній зустрічі команда Сергія Реброва здобула вольову перемогу над збірною Північної Македонії (3:2);
  • Георгій Судаков забив перший гол за національну збірну України;
  • Під керівництвом Реброва збірна набрала 10-те очко у кваліфікації на Євро-2024.

У суботу, 14 жовтня, збірна України проводила номінально домашній матч у Празі проти команди Північної Македонії в рамках відбору на Євро-2024.

Рахунок в матчі було відкрито на 30-й хвилині. Після передачі Олександра Зінченка на удар наважився Георгій Судаков, після чого м'яч опинився у воротах Столе Дімітрієвські. Не обійшлося без суттєвої допомоги рикошету.

Дебютний гол Судакова

Зірковий Михайло Мудрик протягом усієї гри мав чимало шансів відзначитися, проте всі свої моменти змарнував.

На 90+5-й хвилині Олександр Караваєв скористався тим, що Дімітрієвські втратив ворота та завдав точного удару з дальньої відстані, яким встановив фінальний рахунок в грі.

Фантастичний гол Караваєва

Фінальний свисток головного арбітра матчу Славка Вінчича зафіксував перемогу підопічних Реброва на стадіоні «Епет-Арена» в Празі.

Ювілейні поєдинки за збірну України в грі з Північною Македонією провели:

• Тарас Степаненко – 80-й матч;
  • Микола Матвієнко – 60-й матч;
  • Ілля Забарний – 30-й матч;
  • Георгій Судаков – 10-й матч.

Кваліфікація на Євро-2024. Шостий тур

Україна – Північна Македонія – 2:0 (1:0)

Гол: Судаков, 30, Караваєв, 90+5.

• Після цієї перемоги збірна України посідає друге місце у турнірній таблиці групи C кваліфікації на Євро-2024.
  • У другому матчі групи команда Італії прийматиме Мальту. Початок зустрічі – 21:45 за київським часом.
  • У вівторок, 17 жовтня, синьо-жовті на виїзді зіграють проти Мальти. Матч розпочнеться о 21:45 за київським часом.