«Дотримуємося інструкцій та порад»: Мельгоса – про вплив Реброва на молодіжку

Переглядів 709
Аватар Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Дотримуємося інструкцій та порад»: Мельгоса – про вплив Реброва на молодіжку
Фото: УАФ
Наставник молодіжної збірної України Унаї Мельгоса висловився про вплив головного тренера національної команди Сергія Реброва на його команду.

Мельгоса у коментарі «Суспільному» розповів про комунікацію з Ребровим та підготовку кадрів для дорослої збірної.

«В нас були різні розмови із Ребровим. Цей проєкт стартує від національної команди, від його особистості. Ми намагаємося дотримуватися інструкцій, які він дає нам, та його порад. Контактуємо, бо деякі гравці молодіжної команди можуть миттєво перейти до національної. Тому треба бути готовим виконувати ті вимоги, які є в головного тренера», – підкреслив тренер молодіжки.

  • Кілька днів тому наша молодіжка обіграла однолітків з Люксембургу (3:0).
  • Молодіжна збірна України після двох стартових турів відбору на Євро-2025 має з англійцями однакову кількість очок (6).
  • Сьогодні, 16 жовтня, молодіжна збірна України зіграє проти однолітків з Англії (19:30).
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри