Форвард Динамо і захисник Металіста вивели Україну U-19 на Євро-2024: Шевченко просидів гру на лаві для запасних

Переглядів 1087
Юніорська збірна України. Фото: Google
У матчі другого кваліфікаційного етапу на Євро-2024 збірна України U-19 провела останній матч в групі проти однолітків із Швейцарії. Поєдинок закінчився перемогою синьо-жовтих із рахунком 3:0.

Сьогодні, 26 березня, збірна України U-19 провела матч, в якому вирішувалася доля кваліфікації на Євро-2024, проти Швейцарії. Задля проходу на престижне змагання підопічним Дмитра Михайленка потрібно було не програти.

Перший тайм пройшов у нервовому настрої, адже обидві команди боялися відкриватися на початковій стадії гри. Швейцарці намагалися більше атакувати, адже нічийний результат їм не підходив.

Зрештою на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

В другій половині гри команди почали діяти активніше. Спочатку швейцарці не реалізували вихід сам на сам, а українці відповіли гарним дальнім ударом, який майже був влучиним, але пролетів повз воріт.

Однак в середині тайму підопічні Михайленка вийшли вперед. Чудовий постріл з меж штрафного майданчика вдався гравцю Металіста Синчуку, який поцілив у дев'ятку.

Наші хлопці не зупинилися і майже одразу забили другий. Воротар швейцарів припустився грубої помилки, якою скористався форвард Динамо Пономаренко. Гравець киян не зупинився і відзначився дублем через десять хвилин.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу синьо-жовтих.

▶️Переглянути голи матчу Україна U-19 - Швейцарія U-19 можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Група 7, третій тур

Україна U-19 - Швейцарія U-19 - 3:0

Голи: Синчук, 63, Пономаренко, 68, 78

• Україна U-19 кваліфікувалася на Євро-2024.
  • Євро-2024 (U-19) пройде з 15 по 28 липня 2024 року в Північній Ірландії та стане частиною відбору на чемпіонат світу U-20 2025 року.
  • Пономаренко вийшов на перше місце в бомбардирських перегонах еліт-раунду кваліфікації, адже має п'ять голів на своєму рахунку.

Таблиця другого кваліфікаційного етапу на Євро-2024 (U-19)