Гол гравця збірної України увійшов до топ-4 найкращих в першому турі Євро-2023: зробив соло-прохід і забив в класному стилі

Переглядів 869
Кащук святкує гол у ворота хорватів. Фото: УАФ
Забитий м'яч у виконанні 22-річного представника молодіжної збірної України Олексія Кащука було визнано одним з найкращих у першому турі Євро-2023.

Вінгер збірної України Олексій Кащук був визнаний УЄФА автором одного з найкращих голів першого туру на молодіжному чемпіонату Європи з футболу.

Україна (U-21) розпочала Євро-2023 з перемоги над Хорватією (2:0). Участь в обох голах української команди взяв півзахисник Олексій Кащук, який забив сам та асистував на початку другого тайму форварду Данилові Сікану.

Гол Кащука у першому таймі матчу проти Хорватії (U-21) увійшов до топ-4 найкращих за версією УЄФА. Його фланговий півзахисник молодіжної збірної України забив після соло-проходу, пробивши у протилежний кут воріт хорватів.

Також до топ-4 претендентів на звання автора найкращого голу першого туру увійшли вінгер збірної Норвегії Еміль Сейде (проти Швейцарії), форвард Франції Арно Калімуендо (проти Італії), а також півзахисник збірної Англії Джейкоб Ремзі - у поєдинку проти Чехії.

Олексій Кащук також, за версією SofaScore, став найкращим гравцем першого туру групового раунду молодіжного Євро.

Іспанія - Україна (21:45)

• Усі матчі групи В проходять у Бухаресті.
  • Молодіжне Євро-2023 проходить в Румунії та Грузії з 21 червня до восьмого липня. Фінал відбудеться в Батумі.