Довбик почув заяву про себе від тренера Болоньї: Тедеско висловився про українця перед стартом у Серії А
Головний тренер Болоньї Доменіко Тедеско висловився про свого українського 29-річного центрального нападника Артема Довбика.
Головний тренер Болоньї Доменіко Тедеско, відповідаючи на питання про те, як змінилася гра його команди після продажу цього літа основного центрального нападника Сантьяго Кастро до Роми, згадав про Артема Довбика. Коуча цитує TUTTOmercatoWEB.
«Багато чого змінилося, бо знайшли оптимальний баланс із Сантьяго. Розуміли: якщо буде можливість, його продадуть. Ми знайшли два альтернативні варіанти – Довбика й Пікколі: Роберто готовий краще, бо пройшов передсезонну підготовку, а Артем поступово прогресує. У будь-якому разі ми задоволені».
- Зазначимо, що Довбик перейшов до Болоньї у липні цього року з Роми на правах оренди на один сезон;
- Він зможе дебютувати за нову команду у неділю, 24 серпня, у домашньому матчі проти Лаціо у рамках першого туру Серії А. Стартовий свисток пролунає о 19:30 за київським часом.