Хет-трик та два автоголи: збірна України на чемпіонаті світу розгромила алжирців із рахунком 9:1

Переглядів 23350
12 голосів
Збірна України святкує гол. Фото: ФМФУ
Українська збірна на мундіалі з міні-футболу в поєдинку проти алжирців досягла мегапозитивного результату, забивши дев'ять м'ячів у ворота Алжиру.

Збірна України стартувала на чемпіонаті світу з міні-футболу в Об'єднаних Арабських Еміратах. У першому матчі групового етапу «синьо-жовті» здобули розгромну перемогу над Алжиром.

Рахунок у матчі відкрили алжирці: на восьмій хвилині відзначився Хосін Амін Ідрісі. Втім, вже через хвилину українці відігрались зусиллями Дмитра Бровка. На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

На 29 хвилині Україна вперше в матчі вийшла вперед, а незабаром подвоїла перевагу за допомогою автоголу алжирця Рамзі Буракба.

На 39 хвилині Аймін Реджемі забив другий автогол алжирців у матчі, майже одразу після цього Ігор Кострома зробив рахунок 5:1 на користь «синьо-жовтих».

До фінального свистка поєдинку Україна забила ще чотири голи: відзначились Микита Вовченко та Андрій Слінкін, який оформив хет-трик. Таким чином, у першому матчі ЧС-2023 українці розгромили Алжир із рахунком 9:1.

Чемпіонат світу-2023 з мініфутболу. Груповий етап

Україна — Алжир 9:1

У турнірній таблиці групи С Україна вийшла на перше місце. Чехія і Таїланд очний матч зіграють сьогодні, 27 жовтня.

Турнірна таблиця групи С

1. Україна — 3 очки (1), 9:1

2. Чехія — 0 (0), 0:0

3. Таїланд — 0 (0), 0:0

4. Алжир — 0 (1), 1:9

• За регламентом змагань, до плей-офф вийдуть по дві найкращі команди у групах, після чого буде сформована вся сітка турніру до фіналу.
  • Для збірної України ЧС-2023 є другим в історії. Уперше на чемпіонаті світу з мініфутболу українці зіграли у 2019 році — дійшли до чвертьфіналу, де поступилися Угорщині (0:3).