«Кілька лідерів збірної України телефонували Ротаню»: журналіст розповів про реакцію збірників на нового коуча

Переглядів 4708
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Кілька лідерів збірної України телефонували Ротаню»: журналіст розповів про реакцію збірників на нового коуча
Руслан Ротань. Фото: Олександрія
Молодий наставник Руслан Ротань виведе збірну України на матч відбіркового циклу Євро-2024 з національною командою Англії. Відомо, якою була реакція лідерів української збірної на цю новину.

Український журналіст Ігор Бурбас висловився стосовно реаакції гравців збірної України на те, що жовто-блакитних на матчі відбору Євро-2024 очолюватиме Руслан Ротань.

«Коли вийшла ця інфа, мені достеменно відомо, що одразу кілька лідерів збірної України телефонували Ротаню. Висловили свою підтримку і просили не вагатися у разі пропозиції. У тих розмовах збірники переконали Руслана, аби саме він (за відсутності Сергія Реброва) повіз команду на Вемблі», – написав Ігор Бурбас у себе в телеграм-каналі.

Також, за інформацією Бурбаса, статус коуча головної команди країни Ротань приміряв ще у січні, коли голосував за номінантів премії The Best FIFA Football Awards. Зазвичай у цьому опитуванні беруть участь головні тренери та капітани національних збірних. Олександр Петраков у той час не мав права вже цього робити, бо очолив Вірменію.

Додамо, що на даний момент Руслан Ротань також є головним тренером Олександрії та молодіжної збірної України.

Матч Англія – Україна відбудеться 26 березня в Лондоні на «Вемблі». Окрім англійців та українців, в групі С відбору Євро-2024 гратимуть збірні Італії, Північної Македонії та Мальти.