«Коля, потрібно повертатися»: Севідов відреагував на гру зірки збірної України, розкритикувавши матч з Мальтою

Переглядів 898
Збірна України. Фото: УАФ
Колишній тренер багатьох українських клубів, таких як Металіст, Маріуполь чи Карпати Олександр Севідов поділився думками щодо важкої перемоги збірної України над Мальтою (1:0).

Український екстренер Олександр Севідов висловився щодо перемоги збірної України над командою Мальти (1:0) у відборі до Євро-2024.

«Той самий склад, ті самі проблеми, той самий невиразний перший тайм. На нашому тлі навіть мальтійці, при всій повазі до них, виглядали здорово».

Севідов конкретизував проблеми української команди.

«Що ж ми? Знову величезна кількість помилок у простих ситуаціях. Знову великі проблеми при переході з оборони в атаку».

Також експерт висловив думку, що другий пенальі на користь нашої команди був не дуже очевидним.

«У другому таймі був незабитий пенальті, але Ярмоленко компенсував його артистизмом. Дякую судді. Здалося, що туди наша бригада поїхала. ВАР не дав жодного нормального повтору, щоб підтвердити правильність рішення. Будемо вважати, що був».

Олександр висловився і щодо чудової гри Віктора Циганкова та помилок Миколи Матвієнко.

«Циганков – топ. Він здорово виглядає в Жироні, і це накладає відбиток на його гру. Зараз він дуже добре виглядає. Найпомітніший гравець у складі збірної України.

Ну, і Коля. Коль, потрібно повертатися» , – сказав Севідов у програмі Фінти і підкати.

• Нагадаємо, що наступні матчі у відборі до Євро-2024 Україна зіграє з Англією та Італією дев'ятого і 12 вересня відповідно.
  • Після трьох турів підопічні Сергія Реброва займають другу сходинку у групі С маючи у своєму активі шість очок.
  • У квітні 2023 року суд у Лозанні залишив без зміни вирок УАФ, згідно з яким Севідов був довічно дискваліфікований із футболу за участь в організації договірних матчів у ПФК Суми, де він із 2017 по 2018 рр. працював консультантом.