«Коноплянка дивився на таблетку і казав: «Що це за огірок?»: експартнер Євгена згадав про курйоз на Євро-2011

Переглядів 323
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
«Коноплянка дивився на таблетку і казав: «Що це за огірок?»: експартнер Євгена згадав про курйоз на Євро-2011
Євген Коноплянка та Роман Зозуля, фото: Getty Images
Ексзахисник Ворскли та молодіжної збірної України Олександр Матвєєв згадав курйозний випадок з молодіжного Євро-2011, пов'язаний з Євгеном Коноплянкою.

Колишній захисник Ворскли та молодіжної збірної України Олександр Матвєєв ексклюзивно для сайту «Український футбол» згадав курйозний випадок з молодіжного Євро-2011, пов'язаний з Євгеном Коноплянкою та розповів деякі деталі відновлення команди після тренувань.

«Фізична виснаженість? Ні, ми завжди правильно відновлювалися після тренувань: не йшли відпочивати в ліжко, а плавали в басейні. Також у збірній медицина була на високому рівні. На сніданок, обід, вечерю нам давали вітаміни, але не всі хлопці їх їли.

Яковенко (головний тренер команди на Євро-2011) нас зібрав і каже: «На вас надійшла скарга від медичного штабу. Я вас прошу приймати всі таблетки, це купується для вас. Щоб ви були сильніші та краще відновлювались».

Євген Коноплянка на Євро-2011, фото: Getty Images

Матвєєв не забув розповісти і про Євгена Коноплянку та його проблеми поза полем на тому турнірі.

«Коноплянка дуже не любив пити вітаміни. В обід нам давали дуже багато таблеток, а одна із них була просто величезна. Коноплянка всі з’їдав, а ту не міг ковтнути. Він дивився на неї з жахом і казав: «Що це за огірок?! Як її ковтнути?».

За всіх казати не буду, але гравці Ворскли всі ліки пили, у нас була дуже серйозна відповідальність у клубі і вона переносилась на збірну».

Олександр згадав і деякі дивності з тренувань.

«Були й такі, хто давав собі слабину і хитрував у молодіжці. Наприклад, Коноплянка, Лисенко. У нас були тренування на техніку і мене дивувало, що хлопці, які були для мене еталоном технічних гравців, ховались подалі і набивали м’яча десь у стороні, щоб ніхто того не бачив», – розповів ексгравець Ворскли.

  • Нагадаємо, що на Євро-2011, не дивлячись на статус одного з фаворитів турніру, збірна України не змогла навіть вийти із групи.
  • Команда Яковенка не здобула жодної перемоги у групі з Чехією (1:2), Англією (0:0) і Іспанією (0:3).
  • Вже завтра стартує молодіжне Євро-2023, яке пройде в Румунії (Бухарест та Клуж-Напока) та Грузії (Тбілісі, Батумі, Кутаїсі).