«Кращого дебюту просто годі уявити»: емоції Кучерявого після першого матчу молодіжки на зборах в Грузії

Переглядів 198
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
1 голос
«Кращого дебюту просто годі уявити»: емоції Кучерявого після першого матчу молодіжки на зборах в Грузії
Молодіжна збірна України. Фото: УАФ
Хавбек молодіжної збірної України Максим Кучерявий підбив підсумки товариського матчу проти однолітків з Ізраїлю (1:1) в рамках навчально-тренувального збору в Тбілісі.

Вчорашній поєдинок молодіжних збірних України та Ізраїлю завершився з рахунком 1:1. Кучерявий відкрив лік голам в складі команди Руслана Ротаня, проте його забитого м'яча виявилося недостатньо для перемоги.

«Кращого дебюту просто годі уявити. Якби ще не пропустили під кінець зустрічі, усе взагалі було б ідеально. Останнім часом я не так часто граю в клубі, тож було дуже приємно вийти на поле. На ньому я віддав усі сили, і дуже добре, що вдалося забити. Не знаю, від кого відскочив м'яч, здається, від Таловєрова, але мені вдалося переправити його у ворота. 

В цілому такий результат закономірний. Ми останній ігровий відрізок грали в меншості і в кінці почали підсідати. Попри це, ми намагалися контролювати м'яч, грати через короткий і середній пас, а не просто відбиватися. Це все ж таки навчально-тренувальний збір, й у нас на 80 відсотків нова команда. Ми звикаємо до тренерських принципів і намагаємося їх дотримуватися», – цитує футболіста УАФ.

21 листопада команда Руслана Ротаня зустрінеться з молодіжною збірною Грузії. Матч відбудеться на Tengiz Burjanadze Stadium у Горі.