Легендарний український тренер назвав найкращого гравця збірної у матчі з Боснією: фахівець пояснив свій вибір

Переглядів 5366
Роман Яремчук та Руслан Малиновський. Фото: Kilx.ba
Легендарний головний тренер луцької Волині Віталій Кварцяний виділив двох гравців національної збірної України в переможному матчі з Боснією і Герцеговиною.

У четвер, 21 березня, національна збірна України на виїзді перемогла Боснію і Герцеговину (2:1) у півфінальному матчі відбору на Євро-2024. Підопічні Сергія Реброва програвали до 85-ї хвилини гри, після чого голами відзначилися Роман Яремчук та Артем Довбик.

Легендарний тренер луцької Волині Віталій Кварцяний в ексклюзивному коментарі сайту sport-express.ua назвав найкращого гравця матчу, пояснивши свій вибір.

«Яремчук і забив, і віддав передачу на Довбика, тому – так. Назвемо його, як там кажуть по телебаченню, «левом матчу» :)

Також Кварцяний зізнався, що йому дуже сподобалася гра півзахисника Руслана Малиновського, який вийшов на поле на 76-й хвилині, змінивши капітана Олександра Зінченка.

«Мені сподобалося не лише, як вийшов і одразу заграв Яремчук, а й Малиновський. Він хоч Руслан і мало грав, але показав кілька класних швидкісних дій, своєї техніки, динамічних маневрів.

Шкода, що не закінчив якусь комбінацію своїм фірмовим потужним ударом з лівої. На відміну від Малиновського, деякі наші півзахисники грали занадто мляво, через паси якісь незрозумілі назад чи поперек, катали м’яч, а Руслан вийшов і одразу освіжив гру».

• 26 березня збірна України зіграє фінальний матч за вихід на Євро-2024 проти Ісландії.
  • У разі потрапляння на Євро-2024, збірна України буде у групі Е, де вже значаться Бельгія, Словаччина та Румунія.