«Максимум наступного тижня»: джерело повідомило, коли оголосять ім'я нового головного тренера збірної України

Переглядів 445
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Максимум наступного тижня»: джерело повідомило, коли оголосять ім'я нового головного тренера збірної України
Сергій Ребров. Фото: Аль-Айн
Сергій Ребров працюватиме головним тренером національної команди України. Це підтвердило видання «ТаТоТаке», зазначаючи, що нинішнього наставника Аль-Айна представлять вже незабаром.

Видання «ТаТоТаке» підтверджує інсайд італійського журналіста Фабріціо Романо про те, що Сергій Ребров очолить збірну України.

«Головний тренер – Сергій Ребров. Контракт підписано. УАФ офіційно оголосить про призначення максимум наступного тижня», – пише ТаТоТаке у себе на сторінці в Facebook.

Також джерело підтверджує інформацію, що асистувати Реброву будуть іспанські спеціалісти. Окрім того зазначається, що в збірній України працюватиме Гліб Платов.

«Помічники та їхні прогнозовані функції - Вісенте Гомес (старший асистент), Альберто Босх, Гліб Платов (асистенти). При цьому Платов збереже за сумісництвом посаду технічного директора Дніпра-1».

Уже в червні в рамках відбіркового циклу Євро-2024 футболісти збірної України зіграють з Північною Македонією (16.06) та Мальтою (19.06). Також 12 червня українська збірна в рамках спарингу зустрінеться з Німеччиною в Бремені.