«Між ними заруби йшли страшні»: розкрито, що виробляли Федецький і Шевчук в збірній України

Переглядів 5509
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
2 голоси
«Між ними заруби йшли страшні»: розкрито, що виробляли Федецький і Шевчук в збірній України
Артем Федецький. Фото: УАФ
Центральний захисник Металіста 1925 Євген Ткачук згадав свій виклик до збірної України та розповів про епізод на одному з тренувань національної команди.

У 2014 році тоді ще захисник Ворскли Євген Ткачук отримав свій єдиний виклик у національну збірну України, коли її очолював Михайло Фоменко.

В ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол» 32-річний футболіст, який нині виступає за Металіст 1925, розповів про свої спогади з того періоду.

«Коли приїхав, ми поспілкувалися із головним тренером Михайлом Івановичем Фоменком. Він сказав, що слідкував за мною та викликав, аби познайомитися та подивитися у тренувальному процесі. Фоменко справив враження дуже спокійної та розважливої людини. Чимось схожим здався на Павлова.

Також за тренувальним процесом спостерігав зі сторони. У самій грі із Нігером (2:1) я участі не брав. Однак приємно було потренуватися із такими майстерними футболістами, відчути атмосферу збірної».

Окрім цього, гравець поділився враженнями від тренувань збірної України Фоменка.

«Хто виділявся? Чесно кажучи, особливо не пам’ятаю. Сподобалося, що заняття були дуже інтенсивними. Пару разів ми ділилися на два більш-менш рівних склади й заруби були страшними. Я думав: «Блін, кінець сезону, товариський матч попереду, а тут усі у підкатах летять та стрибають».

Такі суперечки, конфлікти, нібито ми за якусь премію граємо. Це показувало амбітність футболістів, які виступають на високому рівні. Вони навіть на тренуваннях не хотіли поступатися».

Також Ткачук назвав двох футболістів, які найбільше сперечалися на тренуваннях тих часів.

«У Слави Шевчука рот не закривався у гарному сенсі. Вони з Артемом Федецьким на фланзі один проти одного грали й між ними заруби та суперечки йшли страшні. Чи вийшов м’яч, чи ні, від кого вийшов і т.д. Було смішно», – сказав Ткачук для «УФ».

  • Окрім Ворскли та Металіста 1925, український захисник виступав у Зорі, казахських Іртиші та Шахтарі з Караганди, а також у Сталі Кам'янець.
  • Шевчук має на своєму рахунку 56 матчів і три асисти у збірній з 2003-го по 2016 роки.
  • Федецький грав у національній команді з 2010-го по 2016-й та провів за цей час 53 гри: два голи і чотири результативні передачі.