«Мови про недооцінку македонців бути не може»: екс-гравець збірної України – про матч кваліфікації Євро-2024

Переглядів 4689
Головний тренер першолігового Діназу Олександр Головко поділився думкою про майбутній матч кваліфікації на Євро-2024 між збірними України та Пн. Македонії.

Екс-гравець Динамо та збірної України розповів, на чому робить акцент тренерський штаб Сергія Реброва перед зустріччю з македонцями.

«Мови про недооцінку бути не може. Уже була гра з македонцями на виїзді, і на перший тайм ми не налаштувалися, а потім ледве виходили з цього становища.

Тепер, я думаю, тренерський штаб працює саме над цим. Малюнок гри змінюватися не буде. Швидше за все, будемо працювати на м'ячі», – наводить слова Головка «УПЛ ТБ».

• Червневий матч між збірними України та Північної Македонії завершився вольовою перемогою нашої команди (3:2). Після першого тайму українці поступалися з рахунком 0:2.
  • Поєдинок Україна – Північна Македонія в рамках кваліфікації на Євро-2024 відбудеться в Празі, 14 жовтня, і розпочнеться о 16:00.
  • Україна зіграла п'ять матчів, набрала сім очок і розташовується на третьому місці в турнірній таблиці групи С.