Мудрик має на нього рівнятися: названо найкращого гравця позиції Михайла в історії збірної України

Переглядів 1614
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
2 голоси
Мудрик має на нього рівнятися: названо найкращого гравця позиції Михайла в історії збірної України
Євген Коноплянка. Фото: Getty Images
Спортивний журналіст Артур Валерко визначив футболіста, якого можна назвати найкращим лівим вінгером в історії збірної України. Це не Михайло Мудрик.

В історії збірної України було багато талановитих гравців на багатьох позиціях, однак серед лівих вінгерів виділяється Євген Коноплянка.

Як мінімум, так в інтерв'ю сайту «Збірна» заявив журналіст Артур Валерко, пояснивши свою думку.

«Косовський був добротним півзахисником, але класичним – лівоногий на лівому фланзі. Коноплянка ж рвав шаблони й дуже вирізнявся в сучасному йому вітчизняному футболі. Був сміливим в обіграші, як легіонер, не визнавав авторитетів».

Окрім цього, експерт заявив, що Михайлу Мудрику, який займає цю позицію в національній команді зараз, треба рівнятися на Коноплянку.

«Гол на «Вемблі», багато топових матчів, хороші індивідуальні показники. Я, звичайно, визнаю, що Мудрик більш обдарований футболіст, але й він також виріс із «Женіної шинелі». Хай у майбутньому доб’ється того, що не вдалося поперединку».

  • Коноплянка виступав у збірній України з 2010-го по 2023 рр.: 87 матчів, 21 гол та 15 результативних передач.
  • На клубному рівні він встиг пограти за Дніпро, Севілью, Шальке, Шахтар, Краковію та ЧФР Клуж, після якого він і завершив кар'єру.
  • Двічі Євген визнавався футболістом року в Україні: 2010 та 2012.