«Ніяких задокументованих домовленостей з Ребровим та УАФ ще немає»: Вацко зробив сенсаційну заяву

Переглядів 411
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Ніяких задокументованих домовленостей з Ребровим та УАФ ще немає»: Вацко зробив сенсаційну заяву
Сергій Ребров. Фото: Аль-Айн
Український коментатор Віктор Вацко висловився стосовно того, як ідуть перемовини між УАФ та головним тренером Аль-Айна Сергієм Ребровим, який може очолити збірну України.

Відомий журналіст Віктор Вацко надав нову інформацію стосовно ситуації навколо призначення нового головного тренера збірної України. За словами коментатора, він не розуміє, як буде розвиватися ситуація з наставником «жовто-синіх» після березневого виконування обов’язків Русланом Ротанем. 

«Медіа стверджують, що уже в березні Андрій Павелко представить Сергія Реброва, що про все домовлено, а затягують історію, щоб не образити шейхів, власників «Аль-Айна». Щоб вони у пориві можливого гніву не кинули Реброва на гроші», – сказав Вацко в рамках своєї передачі.

Також коментатор додав наступну інформацію стосовно перемовин між Сергієм Ребровим та УАФ.

«Якщо взяти телефон у руки та зробити кілька дзвінків, то дізнаєшся, що ніяких задокументованих домовленостей з Ребровим та УАФ ще немає. Так, усно про щось домовлялися, але це було вже досить давно. І у щось, що має бодай найменшу юридичну вагу, так і не трансформувалося», – додав Вацко.

Зазначимо, що матч відбору Євро-2024 Англія - Україна відбудеться 26 березня. На цій зустрічі виконуючим обов'язки головного тренера українців буде Руслан Ротань.