Перша поразка Реброва: збірна Італії мінімально переграла Україну в кваліфікації Євро-2024

Переглядів 2246
5 голосів
Фраттезі забиває за Італію. Фото: УАФ
Скуадра Адзурра з дублем Давіде Фраттези переграла національну команду України, за яку точно пробив Андрій Ярмоленко. Всі три м'ячі в цьому матчі були забиті в першому таймі.

12 вересня в рамках матчу відбіркового циклу Євро-2024 збірна Італії в Мілані на Сан-Сіро зустрічалася з національною командою України.

Перший тайм завершився перемогою Скуадри Адзурри з рахунком 2:1. На дубль у виконанні 23-річного півзахисника Інтера Давіде Фраттезі українці відповіли точним ударом від 33-річного вінгера київського Динамо Андрія Ярмоленка.

До речі, для Ярмоленка це вже 46-й гол за збірну України. У рекордсмена синьо-жовтих Андрія Шевченка 48 голів у активі.

У другому таймі голів не було, а тому італійці виграли зустріч із рахунком 2:1. Це перша поразка Сергія Реброва на чолі збірної України.