Перший матч на Євро-2024: як зіграла збірна України U-19 з командою Північної Ірландії

Переглядів 603
Збірна України U-19 в матчі проти одноліток з Північної Ірландії. Фото: УАФ
Українська молодіжка розписала мирову з однолітками із Північної Ірландії в рамках чемпіонату Європи U-19. Для підопічних Дмитра Михайленка це був перший поєдинок на форумі.

15 липня в місті Ларне в рамках першого туру групового раунду Євро-2024 U-19 зустрічалися між собою господарка турніру збірна Північної Ірландії та національна команда України.

В обох таймах суперникам не вдалося вразити ворота, а тому на табло було зафіксовано нічию 0:0.

Син Андрія Шевченка Крістіан у цьому матчі взяв участь, вийшовши на поле на заміну на 87 хвилині.

Євро-2024 U-19. Група А. Перший тур

Північна Ірландія – Україна – 0:0

В іншому матчі квартету А Італія переграла Норвегію з рахунком 2:1.

Розклад наступних поєдинків у групі:

• 18.07.2024
  • Норвегія – Україна (17:30, Белфаст)
  • Північна Ірландія – Італія (21:00, Ларне)
  • 21.07.2024
  • Норвегія – Північна Ірландія (21:00, Белфаст)
  • Україна – Італія (21:00, Ларне)

Із кожної групи до півфіналів вийдуть по дві найкращі збірні, 28 липня на «Віндзор Парк» у Белфасті буде розіграно головний трофей.

Матч за третє місце не передбачений, а ось за п'яте – відбудеться, оскільки саме п'ять представників делегуватиме Європа на чемпіонат світу 2025 року серед команд U-20, що пройде в Чилі за участі 24-х збірних. Тож до чотирьох півфіналістів приєднається переможець поєдинку між третіми командами груп.