Підтримка чемпіона: тренування збірної України перед матчем з Шотландією під наглядом Усика

Переглядів 1074
Павло Клименко
Павло Клименко
1 голос
Підтримка чемпіона: тренування збірної України перед матчем з Шотландією під наглядом Усика
Тренування збірної України. Фото: УАФ
Національна збірна України провела передматчеве тренування на базі польського клубу Краковія. Завтра, 27 вересня, на українську команду очікує вирішальна гра в Лізі націй проти Шотландіі.

Збірна України провела своє передматчеве тренування на клубній базі Краковії. Своєю чергою шотландці й не планували тренуватися на матчевому стадіоні, провівши передігрове заняття на своєму домашньому газоні — на території національного спортивного центру «Оріам» в Единбурзі.

В вечірньому тренуванні синьо-жовтих взяли участь усі 23 гравці, присутні в розташуванні головної команди країни. Після розминки та фізичних вправ хлопці виконували ігрові серії, що мали на меті відпрацювання тактичної моделі гри на вирішальний матч.

Неординарна обставина нинішнього тренування – присутність на ньому чемпіона світу з боксу в надважкій вазі за чотирма версіями Олександра Усика, повідомляє офіційний сайт УАФ. Боксер привітався з хлопцями перед початком вечірнього теоретичного заняття, а потім поїхав на тренування синьо-жовтих.

Поєдинок проти шотландців в рамках шостого туру Ліги націй відбудеться у польському Кракові. Початок – о 21:45. Команду Петракова влаштує лише перемога, що дозволить синьо-жовтим вийти Лігу А.