«Потрібно зрозуміти, наскільки він готовий»: анонсовано появу у збірній України U-19 гравця Манчестер Юнайтед

Переглядів 3870
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
3 голоси
«Потрібно зрозуміти, наскільки він готовий»: анонсовано появу у збірній України U-19 гравця Манчестер Юнайтед
Захар Бауман. Фото: Google
Головний тренер збірної України U-19 Дмитро Михайленко оцінив перспективи посилити його команду хавбека юнацької команди Манчестер Юнайтед Захара Бауманна та форвард леверкузенського Байєра Артема Степанова і не лише.

Шанси є у всіх. Дмитро Михайленко розповів, що він та його асистенти пильно стежать за юними українцями, які виступають у закордонних чемпіонатах та можуть посилити команду України U-19 на Євро-2024.

Не забув керманич синьо-жовтих і про представника Манчестер  Юнайтед Захара Бауманна і форварда Байєра Артема Степанова, прізвища яких нині найбільше наслуху.

«Дуже багато хлопців зараз в інших країнах, ми намагаємося дивитися всіх, треба розуміти їхній прогрес. Найбільше хлопців у Польщі, Німеччині, Угорщині, Словаччині.

Є Степанов у Байєрі, Бауманн у МЮ. Знаю, що Володимир Єзерський спілкувався з його матір'ю (Бауманна). Потрібно ще зрозуміти, наскільки він готовий», – розповів Михайленко в інтерв’ю Профутбол Digital.

Нагадаємо, що суперниками українців на Євро-2024 будуть їх однолітки з Північної Ірландії, Норвегії та Італії.

  • Юнацьке Євро-2024 пройде з 15 по 28 липня. Перші два місця квартету проходять у півфінал змагання.
  • Чемпіонат Європи також є відбором на світову першість 2025 U-20, яка пройде в Чилі. Від Європи на турнір поїдуть п'ять команд: усі півфіналісти Євро-2024 та переможець матчу за п’яте місце, який між собою проведуть треті місця груп.