Ребров похвалив збірну України за матч проти Італії: наставник розібрав матч у Леверкузені

Переглядів 20184
Головний тренер збірної України Сергій Ребров підбив підсумки матчу 10 туру кваліфікації Євро-2204 проти Італії (0:0), який вчора проходив у Леверкузені.

У понеділок, 20 листопада, Україна та Італія провели заключний поєдинок у кваліфікації Євро-2024. Нічия у Леверкузені дозволила Італії напряму кваліфікуватися на турнір.

Ребров після матчу оцінив перформанс України проти чинного чемпіона Європи, який наступного літа захищатиме свій титул в Німеччині.

«Ми грали проти чинного чемпіона Європи. Дуже важко проти Італії з перших хвилин постійно пресингувати. В першому таймі ми більше сконцентрувалися на обороні, а в другому грали інтенсивніше, більше пресингували, відбирали м’яч і створювали моменти. Хлопці дуже засмучені, тому що не здобули результат. Але вони показали гарну гру», – наводить слова Реброва УАФ.

• Збірна України спробує пробитися на Євро-2024 через плей-офф Ліги націй, жеребкування якого відбудеться 23 листопада.
  • Серед потенційних суперників синьо-жовтих команди Польщі, Естонії, Уельсу/Хорватії, Ізраїлю, Фінляндії, Ісландії, Боснії і Герцеговини.