Ребров відреагував на вольову перемогу збірної України: тренер зізнався, як йому вдалося зломити Боснію

Переглядів 8052
Сергій Ребров. Фото: УАФ
Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував важку перемогу своїх підопічних над Боснією і Герцеговиною у матчі півфіналу стиків за вихід на Євро-2024.

У четвер, 21 березня, збірна України в гостях обіграла Боснію і Герцеговину із рахунком 2:1 у півфінальному поєдинку плей-оф раунду відбору на чемпіонат Європи-2024.

Національна команда програвала до 85-ї хвилини, після чого двічі забила зусиллями Романа Яремчука та Артема Довбика.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Головний тренер збірної Сергій Ребров прокоментував вольову перемогу та розповів, як саме допомогли заміни.

«Що я сказав Яремчуку? Сказав, щоб забив гол. Дійсно, ми змінили хід матчу в останні 15 хвилин. Ми очікували дуже складної гри, збірна Боснії і Герцеговини змінила структуру, грала в три центральні захисники.

Така важка гра була, оскільки господарі дуже добре захищалися, тож було важко зламувати цю лінію оборони. Добре, що ми перемогли».

Окрім цього, спеціаліст висловився стосовно гри суперника та пояснив, чому матч був таким складним.

«Ми грали проти сильного суперника. Вони діяли з трьома центрбеками, чого раніше при цьому тренері не було. Боснійці здорово захищалися, було важко пройти цю стіну. Ми змінили структуру, задіяли другого форварда. Думаю, це допомогло, ми двічі забили.

Суперник програв сам собі? Я так не вважаю. Наші футболісти намагалися більше тиснути, ми трохи змінили структуру гри. Можливо, боснійська команда не була готова до цієї структури. Ми створювали моменти в останні 15 хвилин, гравці проявили бажання, і ми перемогли».

Також Ребров прокоментував дебют у національній команді Володимир Бражка та Олексій Гуцуляка.

«Вони дуже допомогли команді. Бражко – молодий гравець, зіграв дуже потужно. Як і Гуцуляк, який вийшов на заміну. Уся команда заслужила на перемогу, не стану виділяти когось», – приводить слова спеціаліста пресслужба УАФ.

• Далі на збірну України очікує фінальний матч проти Ісландії, який пройде вже у вівторок, 26 березня.
  • У разі перемоги підопічні Реброва влітку поїдуть на Євро-2024 до Німеччини.
  • Там на українську команду вже очікує група Е, де значаться Бельгія, Словаччина та Румунія.