Росія вимагає від УЄФА дискваліфікувати Петракова: окупантам не сподобалися слова тренера збірної України

Переглядів 725
Павло Клименко
Павло Клименко
1 голос
Росія вимагає від УЄФА дискваліфікувати Петракова: окупантам не сподобалися слова тренера збірної України
Олександр Петраков. Колаж: Fanday
Російський футбольний союз звернувся до керівництва УЄФА з листом, у якому звинувачує Олександра Петракова у дискримінації росіян та нездатності зберігати політичний нейтралітет.

Росія закликає УЄФА усунути головного тренера збірної України Петракова від футболу після того, як він висловив бажання боротися з окупантами. Про це повідомляє The Guardian.

Як доказ провини Петракова процитовано його коментарі, опубліковані у двох газетах – італійській Corriere dello Sport та російському Спорт-Експресі.

«Я думав, якщо вони прийдуть до Києва, я візьму до рук зброю і захищатиму своє місто. Мені 64 роки, але я почуваюся нормально. Я думаю, що зможу вбити двох або трьох ворогів», – говорив Петраков.

У листі РФС до УЄФА не згадується вторгнення росії до України, внаслідок якого загинули тисячі мирних мешканців та військовослужбовців.

РФС стверджує, що Петраков фактично виступив із закликом до насильства і що його коментарі носять дискримінаційний характер за національною ознакою, оскільки закликає усунути всіх російських спортсменів та застосувати цю санкцію до всіх громадян РФ без будь-яких юридичних підстав.

Нагадаємо, що всі російські клуби та збірні були виключені з міжнародних змагань через агресію Росії проти України.