Розгромили суперника в другому таймі: збірна України U-17 обіграла Казахстан та готується до матчу із Бельгією

Переглядів 56
Гравці збірної України U-17. Фото: УАФ
У суботу, 12 жовтня, юнацька збірна України U-17 здобула переконливу перемогу над командою Казахстану з рахунком 3:0 у другому турі першого групового етапу кваліфікації до Євро-2025.

Збірна України U-17 здобула впевнену перемогу над Казахстаном із рахунком 3:0 у другому турі першого етапу відбору на Євро-2025.

Довгий час рахунок у грі залишався незмінним, але у другій половині матчу українці зуміли забити три голи за п'ять хвилин. Відзначилися Іван Андрійко, Арсен Залипка та Мухаммад Джурабаєв, якому асистував Артем Зубрій, що остаточно зламало опір суперника.

Відбір Євро-2025 (U-17). Перший етап. Другий тур

Україна – Казахстан – 3:0

Голи: Андрейко, 69, Залипка, 72, Джурабаєв, 73

Турнірна таблиця

• Ця перемога забезпечила Україні вихід до наступного раунду Ліги А. У попередній зустрічі команда обіграла Косово з рахунком 4:2.
  • Завершальний матч українці проведуть 15 жовтня проти збірної Бельгії.
  • Гра розпочнеться о 16:00 за київським часом на стадіоні Cegeka Arena у Генці.