Шахтар і збірна України: Срна відверто відповів, чи відпустить клуб гравців на Олімпіаду у команду Ротаня

Переглядів 2116
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
2 голоси
Шахтар і збірна України: Срна відверто відповів, чи відпустить клуб гравців на Олімпіаду у команду Ротаня
Даріо Срна. Фото: ФК Шахтар
Спортивний директор Шахтаря Даріо Срна повідомив позицію донецького клубу стосовно Олімпійських Ігор-2024, участь в яких візьме футбольна збірна України.

Влітку 2024 року в Парижі та інших французьких містах пройде футбольний турнір Олімпіади, право зіграти в якому здобула збірна України.

В команді Руслана Ротаня на минулому великому турнірі – Євро-2023 U-21 – було кілька футболістів із Шахтаря, однак чи зможе спеціаліст розраховувати на них цього літа?

На це питання відповів спортивний директор донецького клубу Даріо Срна.

«Подивимося. Звісно подивимося. Я не знаю, потрапимо ми в Лігу чемпіонів, чи будемо грати в кваліфікації. Якщо будемо? Не знаю, взагалі.

Звісно, завжди ми йдемо на зустріч збірній, треба це робити, це найважливіше, особливо в такій ситуації. Але сьогодні я нічого не можу сказати».

Хорватський спеціаліст назвав складові, які потрібно враховувати в цій ситуації.

«Якщо гратимемо у кваліфікації? Треба дивитися, коли Олімпіада, коли кваліфікація. Якщо це переплітається, то треба говорити з тренером збірної, з нашим головним тренером. Це все не так просто.

Треба сісти, по-людськи домовитися та приймати рішення, яке буде корисним для збірної та для Шахтаря. Ротань прекрасний хлопець, і я впевнений, що ми з ним знайдемо спільну мову, ви тут не переживайте».

Срна також зазначив, що інтереси збірної для клубу стоять на дуже важливому місці.

«Перше, що у нас є в голові – це допомогти збірній, і допомогти собі. Якщо з шости гравців, яких попросить Ротань, п'ять грають у нас в основі і ми граємо в кваліфікації ЛЧ, працюємо на це увесь рік під ракетами та шахедами, тоді треба знайти спільну мову.

Збірна України для нас – благо. Перший раз Олімпіада, це треба поважати, ми будемо вболівати і сподіваємося, що наші гравці будуть допомагати України досягати результату», – сказав Даріо для YouTube-каналу «КДК».

  • Олімпіада-2024 пройде з 26-го липня по 11-те серпня. На ній приймуть участь 16 футбольних збірних.
  • Шахтар наразі посідає перше місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 58 очок та одну гру в запасі.