Шевченко і Гутцайт зійшлися в думках: президент НОК України розповів, що вони задумали з головою УАФ

Переглядів 1692
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
3 голоси
Шевченко і Гутцайт зійшлися в думках: президент НОК України розповів, що вони задумали з головою УАФ
Шевченко та Гутцайт під час засідання. Фото: УАФ
Голова Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт відкрив подробиці свого діалогу з президентом УАФ Андрієм Шевченком щодо майбутньої гри збірної на Олімпіаді.

Наприкінці липня 2024 року на збірну України з футболу чекає перша в її історії Олімпіада. На груповому етапі підопічні Руслана Ротаня гратимуть проти Аргентини, Марокко та Іраку.

Президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт в ексклюзивному інтерв'ю sport-express.ua розповів про свою комунікацію з очільником Української асоціації футболу Андрієм Шевченком щодо майбутньої Олімпіади в Парижі.

«Ми говорили про те, що якщо ми вперше туди потрапили, то потрібно формувати потужну команду. Дуже хочеться, аби наші гравці були конкурентоспроможні на цьому турнірі. Є шанс грати на Олімпійських іграх, демонструвати якомога кращу гру.

Андрій Миколайович дуже хоче це зробити – у нас одна думка з цього приводу. Сподіваємося, що наші українські клуби віддадуть найкращих своїх футболістів до олімпійської збірної».

Водночас Гутцайт не захотів коментувати ситуацію щодо можливих проблем з делегуванням гравців з клубів до олімпійської збірної.

«Я не хочу давати оцінку. Кожен президент клубу, головний тренер команди має вирішувати. Це їхнє рішення і я не хочу це коментувати». 

  • Олімпіада з футболу проходитиме у французьких містах з 24 липня по 10 серпня 2024 року.
  • До цього команда Ротаня гратиме на товариському турнірі серед збірних U-23 Tournoi Maurice Revello.
  • Раніше повідомлялося, що Рух не відпустив своїх гравців на ці підготовчі змагання.