Шевченко назвав тренера, який очолюватиме збірну України після провалу на Євро-2024: Ребров почув вердикт УАФ

Переглядів 67365
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
36 голосів
Шевченко назвав тренера, який очолюватиме збірну України після провалу на Євро-2024: Ребров почув вердикт УАФ
Сергій Ребров і Андрій Шевченко. Фото: Instagram
Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко підбив підсумки виступу збірної України на Євро-2024, оголосивши рішення по майбутньому головного тренера команди Сергія Реброва.

У середу, 10 липня, в Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого комітету Української асоціації футболу.

Там, серед іншого, було розглянуто та проаналізовано виступ головної збірної на чемпіонаті Європи-2024.

«Після обговорення виступів національної збірної за пропозицією президента УАФ Андрія Шевченка Сергію Реброву та його тренерському штабу було висловлено повну підтримку.

Цю пропозицію підтримали всі члени виконкому. Своєю чергою Ребров подякував за довіру й підкреслив, що вірить у потенціал команди», – відзначає пресслужба УАФ.

Голова УАФ Шевченко відзначив саме досягнення виходу на Євро-2024, однак також і провал на турнірі.

«Наша головна команда, попри надважку ситуацію в країні, усе ж потрапила на чемпіонат Європи. На самому чемпіонаті збірна не виправдала сподівань і не вийшла з групи. Основною причиною став провальний перший матч, в якому ми поступилися збірній Румунії (0:3).

На жаль, у наступних матчах виправити ситуацію не вдалося, хоча команда Реброва і змогла набрати чотири очки – це найбільший результат за весь час виступів збірної України у фінальних турнірах Євро».

Функціонер відзначив рівень організації з боку УАФ.

«УАФ створила всі умови для якісної підготовки національної команди до Євро-2024. Але слід згадати, що Ребров очолив збірну вже після початку відбірного циклу. І це ми також брали до уваги, оцінюючи роботу тренерського штабу.

У цілому Виконком УАФ підтримав напрямок розвитку національної збірної й висловив повну довіру та підтримку тренерському штабу Реброва».

Андрій Миколайович визначив ціль збірної України після чемпіонату Європи.

«Зараз завдання національної команди – підготуватися до виступів у Лізі націй, матчі якої розпочнуться вже у вересні, та кваліфікації до чемпіонату світу-2026.

Перед стартом національної команди в Лізі націй ми проаналізуємо її виступи, а також виступи двох юнацьких і олімпійської збірної на засіданні комітету національних збірних», – приводить слова Шевченка пресслужба УАФ.

  • Нагадаємо, що збірна України набрала чотири бали в групі Е з Бельгією, Румунією та Словаччиною і посіла останнє місце.
  • Інші команди мали стільки ж очок, однак при цьому кращу різницю голів.
  • Контракт Реброва з УАФ розрахований до 31 липня 2026 року. Він також є віце-президентом організації.