Шевченко показав, куди він поїхав перед матчем України з Бельгією: голова УАФ зробив заяву

Переглядів 1261
Аватар Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
1 голос
Шевченко показав, куди він поїхав перед матчем України з Бельгією: голова УАФ зробив заяву
Андрій Шевченко. Фото: УАФ
Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко перед першим стиковим матчем збірної України за право грати в елітному дивізіоні Ліги націй з Бельгією (3:1) здійснив візит до Гібралтару.

Голова УАФ Андрій Шевченко здійснив візит до Гібралтару перед першим стиковим поєдинком збірної України з Бельгією (3:1) за право виступати в елітному дивізіоні Ліги націй.

Шевченко зазначив, що був радий спілкуванню з гібралтарськими колегами. 

«Перед матчем Україна – Бельгія в Мурсії я вперше здійснив офіційний візит до Гібралтару. Радий був зустрітися з колегами з футбольної асоціації – президентом Майклом Лламасом та генеральним секретарем Іваном Роббою. 

Під час візиту ми поспілкувалися з юними гравцями, які тренуються на стадіоні «Вікторія» під управлінням асоціації», – написав Шевченко в своєму акаунті Instagram.

  • Гібралтар є постійним членом УЄФА з 2013 року, а ФІФА з 2016-го. 
  • Матч-відповідь збірних України та Бельгії пройде на домашньому полі суперника 23 березня о 21:45 за київським часом.
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри