Шевченко прокоментував камбек України з Боснією і Герцеговиною: відверта реакція голови УАФ

Переглядів 21424
9 голосів
Андрій Шевченко. Фото: УАФ
Голова Української асоціації футболу Андрій Шевченко відреагував на вольову перемогу збірної України в матчі відбору до Євро-2024 проти Боснії і Герцеговини.

У четвер, 21 березня, збірна України перемогла Боснію і Герцеговину із рахунком 2:1 у півфінальному матчі плей-оф раунду відбору до чемпіонату Європи-2024.

Національна команда програвала до 85-ї хвилини, а перевернула хід поєдинку зусиллями Романа Яремчука та Артема Довбика.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Голова УАФ Андрій Шевченко на своїй сторінці у соцмережі Instagram прокоментував такий результат та привітав команду Сергія Реброва.

«Вітаю збірну Україну з дуже важливою перемогою! Команда показала характер та боролася до останньої хвилини – молодці! Попереду вирішальний поєдинок у Вроцлаві зі збірною Ісландії. Ідемо до мети», – написав функціонер.

• Далі на збірну України очікує фінальний матч проти команди Ісландії, який пройде вже у вівторок, 26 березня.
  • У разі перемоги підопічні Реброва влітку цього року відправляться на Євро-2024 до Німеччини, де їх вже очікує група Е, куди потрапили Бельгія, Словаччина та Румунія.
  • Шевченко раніше очолював збірну протягом п'яти років (2016-2021): 52 матчі, 25 перемог, 13 нічиїх та 14 поразок.
  • У якості гравця Андрій Миколайович має 111 поєдинків за національну команду, а також 48 голів та дев'ять асистів.