Шевченко залишив Реброва на посаді головного тренера збірної України: відомий блогер відверто відреагував

Переглядів 1416
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
3 голоси
Шевченко залишив Реброва на посаді головного тренера збірної України: відомий блогер відверто відреагував
Сергій Ребров і Андрій Шевченко. Фото: Instagram
Популярний ведучий Віктор Вацко висловився стосовно рішення УАФ продовжити співпрацю із Сергієм Ребровим у якості головного тренера збірної України.

Нещодавно стало відомо, що на засіданні Виконавчого комітету УАФ в Будинку футболу одноголосно було вирішено залишити Сергія Реброва на посаді головного тренера збірної України.

Стосовно цієї події думками поділився відомий журналіст і блогер Віктор Вацко.

«Якщо б я був членом Виконкому, я теж голосував би за те, щоб Ребров продовжив роботу зі збірною. УАФ підписувала контракт з Ребровим на два відбірні цикли. Це факт, який говорить, що були домовленості з тренером.

Йому давали час і були готові заплющити очі на потенційну невдачу в кваліфікації до Євро-2024».

Також експерт висловився щодо того, що в такій справі важливо довіряти тим, кого призначаєш.

«З приходом Шевченка на посаду президента УАФ Ребров отримав посаду віцепрезидента і повноваження керівника структурою всіх збірних команд України. І що, через шість місяців після призначення прибирати людину з посади?

Якби так сталося, у мене були б уже великі питання до того, хто призначав і давав повноваження. Якщо ти призначаеш, значить довіряєш, даєш право на помилку, то дай можливість цю помилку виправити».

Окрім цього, Вацко поділився важливим для збірної інсайдом.

«В даному випадку Виконком приймає логічне рішення стосовно майбутнього головного тренера збірної України, на мій погляд. Наскільки мені відомо, Шевченко і Ребров планують зустрітися з медіа, щоб підбити підсумок результатів виступів усіх збірних України.

Станеться це вже після Олімпіади-2024. Вони планують глобально, все проаналізувати: U-17, U-19, U-23, національну збірну, і своїми висновками поділитися в публічній площині», – сказав ведучий в ефірі YouTube-каналу «Вацко Live».

  • Нагадаємо, що національна збірна України не зуміла вийти з групи Е на Євро-2024.
  • Так само невдало виступила й команда U-17, а складу U-19 та олімпійській команді ще належить зіграти свої турніри.