Стало відомо, хто тренуватиме молодіжну збірну України за відсутності Ротаня: два екс-динамівці

Переглядів 1210
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Стало відомо, хто тренуватиме молодіжну збірну України за відсутності Ротаня: два екс-динамівці
Василь Кардаш. Фото: Google
Екс-футболісти київського Динамо Олександр Мелащенко та Василь Кардаш очолюватимуть українську молодіжку. В цей час Руслан Ротань буде виконуючим обов'язки головного тренера національної команди України, яка зіграє з Англією.

Журналіст Ігор Бурбас розповів про те, хто очолюватиме молодіжну збірну України під час того, як Руслан Ротань виконуватиме обов’язки головного тренера національної команди. За словами медійника, молодіжку тренуватимуть два екс-футболісти київського Динамо Олександр Мелащенко та Василь Кардаш.

«Молодіжна збірна у березні буде в надійних руках Олександра Мелащенка/Василя Кардаша. У такому тандемі команда проведе перший контрольний матч, на другий в Італію має вже встигнути Ротань», – написав Бурбас у себе в телеграм-каналі. 

Додамо, що на даний момент Руслан Ротань є головним тренером Олександрії та молодіжної збірної України, а також тимчасово очолюватиме національну команду України. Тобто в березні 41-річний спеціаліст одночасно буде головним тренером трьох команд.

Матч Англія – Україна відбудеться 26 березня в Лондоні на «Вемблі». Окрім англійців та українців, в групі С відбору Євро-2024 гратимуть збірні Італії, Північної Македонії та Мальти.

X