Тільки збірна України залишається без тренера: всі команди напередодні відбору Євро-2024 мають коучів

Переглядів 439
Дмитро Котков
Дмитро Котков
2 голоси
Тільки збірна України залишається без тренера: всі команди напередодні відбору Євро-2024 мають коучів
Збірна України святкує гол. Фото: Google
Серед усіх національних команд, які братимуть участь у відбірковому циклі до чемпіонату Європи 2024 року на даний момент не має тренера тільки українська збірна.

37-річний німецько-італійський спеціаліст Доменіко Тедеско сьогодні, восьмого лютого, очолив національну команду Бельгії.

Таким чином серед усіх зібрних, які візьмуть участь у відборі до Євро-2024, без тренера залишається тільки українська команда.

Також постійного наставника наразі немає у збірної Литви, але з цією командою працює на правах виконувача обов’язків головного тренера Рейнхольд Брой.

Перший матч у відборі до чемпіонату Європи збірна України зіграє 26 березня в Лондоні на стадіоні «Вемблі» з національною командою Англії. Окрім англійців, суперниками України по групі С є національні команди Італії, Північної Македонії та Мальти. 

Зазначимо, що попередній наставник української збірної Олександр Петраков тренуватиме збірну Вірменії, яка в рамках відобору до Євро-2024 зустрінеться з Хорватією, Вельсом, Туреччиною та Латвією.

Раніше повідомлялося, що нинішній наставник Аль-Айну Сергій Ребров є одним із головних кандидатів на те, щоб прийняти збірну України.