«У нас є амбіції»: прем’єр-міністр Португалії вірить, що Україна прийматиме мундіаль-2030

Переглядів 959
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«У нас є амбіції»: прем’єр-міністр Португалії вірить, що Україна прийматиме мундіаль-2030
Антоніу Кошта. Фото: portugal.gov.pt
Антоніу Кошта, який є прем’єр-міністром Португалії, висловив надію на те, що чемпіонат світу-2030 його країна проведе разом з Іспанією, Україною та Марокко.

Під час відкриття 47-го чергового Конгресу Союзу європейських футбольних асоціацій, який відбувся сьогодні, п’ятого квітня, у Лісабоні прем’єр-міністр Португалії Антоніу Кошта заявив, що його країна має надію прийняти чемпіонат світу 2030 року разом з Іспанією, Україною та Марокко.

«У нас є амбіції прийняти чемпіонат світу 2030 року разом з Іспанією, Марокко та Україною. Це унікальна спільна заявка з обох боків Середземного моря. Перший чемпіонат світу, який можуть прийняти два континенти — Європа та Африка», – цитує Кошту офіційний сайт УАФ. 

Також португалець висловив надію на отримання підтримки від представників Конгресу.

«Це найкращий потужний меседж, який ми можемо надіслати світу, Європі та Африці, — що завдяки футболу ми можемо рухатися вперед. Ми розраховуємо на вашу підтримку», — додав Кошта.

Зазначимо, що в рамках відбору Євро-2024 після поразки від національної команди Англії (0:2) збірна України з нулем очок іде четвертою в групі С. Також нуль балів у п'ятої Мальти. Друга Італія та третя Північна Македонія мають по три очки. Перша Англія набрала вже шість балів.

X