Україна з Шевченком зіграла проти французів в 1/2 фіналу Євро-2024 U-19: як закінчився матч команди Михайленка

Переглядів 18552
16 голосів
Франція – Україна. Фото: УЄФА
Юнацька збірна України (U-19) не змогла пробитись до фіналу чемпіонату Європи 2024 року, програвши з мінімальним рахунком одноліткам з Франції (0:1).

Першим тайм поєдинку у Белфасті, який пройшов під акомпанемент типового британського дощу, що рясно змочив газон, видався дуже бойовим, але безгольовим.

Перші хвилин 15 більш активними були французи, які пристойно кошмарили захист синьо-жовтих, але витримавши стартовий тиск, українці показали опонентам, що геть їх не бояться.

Вбивчий момент мав на 20-й хвилині Тарас Михавко, який лише дивом не зумів замкнути у порожній кут воріт передачу від Віктора Цуканова. А перед самим свистком на перерву у стійку воріт триколірних влучив Олексій Гусєв.

Тайм номер два розпочався, так само як і перший, тобто з пресингу від Франції. І до пори до часу наші хлопці оборонялися вдало, але не впоралися після подачі з кутового Валентена Атангана, який вистрибнувши, немов баскетболіст, головою вколотив м’яч у сітку воріт за спиною Владислава Крапивцова.

▶️  Відео голу Валентена Атангана дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Після пропущеного голу Дмитро Михайленко кинув у бій Крістіана Шевченка, але син президента УАФ, легендарного динамівця Андрія Шевченка, шкода, але нічим синьо-жовтим не допоміг.

Франція (U-19) – Україна (U-19) – 1:0 (0:0)

Гол: Атангана, 61.