Українська молодіжка стартувала у відборі до Євро (U-17): жовто-сині розписали мирову з фінами

Переглядів 537
Україна - Фінляндія. Фото: УАФ
Збірна України (U-17) зустрілася з однолітками з Фінляндії. У поєдинку було зафіксовано нічийний результат 2:2. Українці забивали після точного удару Бондара та автоголу Кангасніємі.

Сьогодні, 15 жовтня юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) розпочала боротьбу у кваліфікаційному раунді Євро-2024 (U-17).

Перший тайм завершився нульовою нічиєю. А ось в другій половині зустрічі, починаючи з 67 хвилини полетіли голи. За фінську команду забивали Сілтанен та Меро. А Україна відзначалася у воротах опонента після точного удару Бондара та автоголу Кангасніємі.

У підсумку зустріч завершилася в гольову нічию 2:2.