Українська та Італійська асоціації футболу підписали меморандум: Шевченко провів важливу зустріч

Переглядів 567
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Українська та Італійська асоціації футболу підписали меморандум: Шевченко провів важливу зустріч
Андрій Шевченко та Габріеле Гравіна. Фото: УАФ
Андрій Шевченко зустрівся з Габріеле Гравіною. Представники футбольних асоціацій України та Італії обговорили майбутню співпрацю організацій.

Восьмого лютого в Парижі Українська та Італійська асоціації футболу підписали меморандум про співпрацю.

Асоціації-партнери започатковують новий проект. Мова йде про реалізацію в Центрі Коверчіано спільних заходів технічного тренувального характеру за участю молодих українських гравців і тренерів.

«Я пишаюся тим, що Україна обрала Італію для початку такої важливої як з футбольної, так і з ціннісної точки зору співпраці. Ми завжди були на боці наших українських друзів через ініціативи солідарності, щоб допомогти покращити умови життя звичайних людей, а також спортивні проєкти, надаючи можливості для реєстрації в них тисячам молодих людей, які втекли від війни», – заявив президент ІФА Габріеле Гравіна, якого цитує УАФ. 

Також італійський чиновник додав такі слова:

«Зараз ми забезпечимо ще більш структурований шлях технічної співпраці, яка має на меті гарантувати майбутнє українського футболу. З Андрієм ми дружимо протягом тривалого часу, я бажаю йому успішної роботи для своєї країни на його новій посаді».

Представник УАФ Андрій Шевченко сказав таке:

«Італія завжди була для мене другою домівкою, наповненою незабутніми спогадами. Я вдячний кожному італійцю за постійну підтримку з першого дня повномасштабної війни в Україні. І я з нетерпінням чекаю реалізації спільних проєктів для розвитку українського футболу», — зазначив Шевченко.

  • Обидві національні асоціації мають намір зміцнювати та розвивати відносини дружби та технічної співпраці, допомагаючи тренерам та молодим гравцям реалізувати свій людський і професійний потенціал, а також брати участь у спортивних та освітніх заходах в Італії.