Варіанти для Петракова: джерело озвучило подальші плани тренера після закінчення контракту з УАФ

Переглядів 1093
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
0 голосів
Варіанти для Петракова: джерело озвучило подальші плани тренера після закінчення контракту з УАФ
Олександр Петраков. Фото: УАФ
Олександр Петраков добуває лічені дні в статусі головного тренера національної збірної України. Угода 65-річного фахівця з УАФ спливає 31 грудня.

Журналіст Ігор Бурбас оприлюднив інформацію, що УАФ не залишить Петракова на чолі тренера збірної України, а з нового циклу головну команду підхопить Сергій Ребров.

Бурбас повідомляє, що Петраков хоче залишитися у дорослому футболі та поки що не розглядає варіанти з молодіжними командами.

«Повертатися на молодіжний рівень поки що наставнику нашої збірної не хочеться, він планує залишитися у дорослому футболі і чекає на гідні пропозиції», – написав Бурбас у своєму Telegram.

Нагадаємо, Петраков очолив збірну України у листопаді 2021 року. Під його керівництвом команда не пробилася на ЧС-2022 та не змогла підвищитися у Дивізіон А Ліги націй УЄФА. З 2011 до 2021 року він працював головним тренером у складі юнацьких команд збірної України U-17, U-18, U-19, U-20. 

У 2019 році Петраков привів збірну України U-20 до перемоги на ЧС у Польщі, обігравши у фіналі однолітків із Південної Кореї (3:1).