«Величезне розчарування»: хавбек Ісландії назвав причини поразки від збірної України

Переглядів 974
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Хаукон-Арнар Харальдссон. Фото: УЄФА
Півзахисник національної збірної Ісландії Хаукон-Арнар Харальдссон прокоментував підсумок поєдинку за право виходу до фінальної частини Євро-2024 проти команди України (1:2).

Хаукон-Арнар Харальдссон не зміг чітко дати відповідь на питання, чому Ісландія не втримала перевагу над Україною у поєдинку вирішальної стадії плей-оф до Євро-2024 і поступилась синьо-жовтій дружині Сергія Реброва (1:2).

«Це (поразка) величезне розчарування для нас. Ми були так близькі до великого турніру. До фіналу залишалося всього 45 хвилин. Я не можу знайти відповідних слів, щоб висловити свої почуття.

Можливо, у другому таймі ми повинні були більше намагатися атакувати і спробувати переломити хід гри, забити другий гол. Сподіваюся, що в майбутньому у нас ще буде шанс поїхати на великий турнір», – сказав Харальдссон в коментарі пресслужбі УЄФА.

▶️  Відео всіх голів у матчі Україна – Ісландія дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Збірна Ісландії лише одного разу грала на Євро. Було це у 2016 році. Тоді вікінги дійшли до 1/4 фіналу, де програли Франції (2:5).

• Цьогорічний чемпіонат Європи відбудеться на полях Німеччини з 14 червня по 14 липня.
  • Чинним чемпіоном Старого світу є національна збірна Італії.
  • Суперниками України по квартету Е на Євро-2024 будуть національні командами Бельгії, Словаччини та Румунії.
  • Найвищим досягненням національної збірної України на Євро є вихід до 1/4 фіналу у 2020 році. Далі у турнірі синьо-жовтих не пустили англійці, які розбили команду Андрія Шевченка з рахунком 4:0.