Вийшов на заміну і став героєм гри: УАФ назвала «Лева матчу» поєдинку Боснія і Герцеговина – Україна

Переглядів 946
Роман Яремчук. Фото: УАФ
Збірна України обіграла Боснію і Герцеговину в стиках за потрапляння на Євро-2024. УАФ назвала футболіста, якого вболівальники визнали найкращим у матчі.

У четвер, 21 березня, збірна України із рахунком 2:1 перемогла Боснію і Герцеговину у півфінальному поєдинку плей-оф раунду кваліфікації на чемпіонат Європи-2024.

Команда Сергія Реброва поступалася до 85-ї хвилини, після чого двічі забила зусиллями Романа Яремчука та Артема Довбика, якому також асистував Яремчук.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Саме нападника Валенсії й було визнано «Левом матчу» за версією вболівальників національної команди, про що повідомила пресслужба УАФ.

Яремчук вийшов на поле на 81-й хвилині та за цей короткий проміжок часу встиг зробити ключовий внесок у перемогу.

• 2 фоли.

Далі на збірну України очікує фінальний матч проти Ісландії, який пройде вже у вівторок, 26 березня.

• У разі перемоги підопічні Реброва влітку поїдуть на Євро-2024 до Німеччини.
  • Турнір пройде з 14-го червня по 14-те липня, а фінал відбудеться на Олімпійському стадіоні Берліна.
  • Там на українську команду вже очікує група Е, куди потрапили Бельгія, Словаччина та Румунія.
  • Яремчук в нинішньому сезоні виступає за Валенсію на правах оренди з Брюгге, з яким має контракт до 30 червня 2026 року.
  • В цій кампанії Роман встиг забити на клубному рівні вже чотири м'ячі за 24 поєдинки Ла Ліги та Кубку Короля.
  • У складі збірної України нападник має 14 голів та вісім асистів за 47 зустрічей.