«Вони бачать, як слід прогресувати»: Сидорчук сказав, що потрібно збірній Україні, щоб вийти на Євро-2024

Переглядів 1414
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Сергій Сидорчук. Фото: УАФ
Півзахисник національної збірної України та бельгійського Вестерло Сергій Сидорчук поділився очікуваннями від поєдинку відбору проти Північної Македонії.

Сергій Сидорчук не вважає Північну Македонію слабким суперником і впевнений, що балканці як і українці налаштовуються на перемогу та просто так три очки нам не подарують.

«Всі пам'ятають, як ми з ними в минулому матчі розпочали перший тайм. Було дуже важко. Якщо ти не забиваєш швидкий м'яч, не забиваєш у першому таймі, то з плином часу грати стає все важче. Але нам потрібні ці очки.

Нам узагалі потрібні дев'ять очок, якщо ми хочемо говорити про вихід на чемпіонат Європи. Футболісти з маленьких країн навчаються за прикладом усієї Європи. Вони бачать, як слід прогресувати», – сказав Сидорчук в інтерв’ю пресслужбі УАФ.

• Поєдинок проти Північної Македонії підопічні Сергія Реброва проведуть завра, 14 жовтня, а 17 жовтня синьо-жовті на виїзді зіграють з Мальтою.
  • В першому матчі Україна перемогла Північну Македонію в Скоп'є (3:2).
  • Збірна України провела п'ять матчів, набрала сім очок та посідає третє місце у турнірній таблиці групи С кваліфікації на чемпіонат Європи 2024 року.
  • На чолі групи С Англія в якої 13 очок. Друга сходинка наразі за італійцями. У сквадри адзурри, як і в України сім очок, але краща різниця забитих пропущених.
  • Північна Македонія має в активі також сім пунктів. В останніх двох іграх відбору македонці перемогли Мальту (2:0) та розписали результативну нічию проти Італії (1:1).