Збірна України видала дивовижний камбек над Північною Македонією: відео феєрії Мудрика та Циганкова

Переглядів 67029
5 голосів
Північна Македонія – Україна. Фото: Павло Кубанов
У п'ятницю, 16 червня, відбувся третій тур відбору до Євро-2024, в якому збірна Північної Македонії у Скоп'є приймала команду України. Поєдинок завершився перемогою для команди Сергія Реброва (3:2).
  • Це шостий матч між цими командами в історії їх протистоянь.
  • Чотири матчі завершилися перемогою України, одного разу фіксувалася нічия та одного разу перемогу святкувала перемогу Північна Македонія.
  • Загальний рахунок тепер - 8:4 на користь синьо-жовтої команди.
  • Дебютні голи за збірну України забили Ілля Забарний та Юхим Конопля.

У п'ятницю, 16 травня, в рамках 3-го туру кваліфікації до чемпіонату Європи-2024 між собою зустрічалися збірні Північної Македонії та України.

На 30-й хвилині матчу після потрапляння м'яча в руку захисника збірної України Миколи Матвієнка було призначено пенальті. Таке рішення арбітр матчу Лукас Френдліх ухвалив після перегляду VAR. До позначки підійшов Еніс Барді, який реалізував удар з 11 метрової позначки.

Відео голів неймовірного матчу між Північною Македонією та Україною дивіться в телеграм-каналі FanDay.net

Через вісім хвилин неймовірним голом відзначився вінгер Північної Македонії Еліф Елмас, який обвідним ударом відправив другий м'яч у ворота Анатолія Трубіна у цій зустрічі.

У другому таймі перший свій гол у зустрічі забила збірна України. Після кутового, який виконував Віктор Циганков, гол у ворота Північної Македонії забив Ілля Забарний. На 67-й хвилині після передачі Михайла Мудрика голом відзначився Юхим Конопля, який вийшов на заміну по перерві замість Олександра Тимчика.

На 73-й хвилині другу жовту картку отримав захисник Північної Македонії Вісар Мусліу, сфоливши проти нападника синьо-жовтих Владислава Ваната.

Через десять хвилин після чудової передачі від Мудрика Циганков перекинув голкіпера македонців та вивів збірну Україну вперед.

Фінальний свисток зафіксував перемогу підопічних Реброва із рахунком 3:2.

Кваліфікація до чемпіонату Європи-2024. Третій тур

Північна Македонія – Україна – 2:3 (2:0)

Голи: Барді, 31, Елмас 39 – Забарний, 62, Конопля, 67, Циганков, 83.

• Наступний матч збірна України зіграє в понеділок, 19 червня, зі збірною Мальти.
  • Гра розпочнеться о 21:45 за київським часом.