«Вони насправді різні»: Гливинський відверто порівняв Шевченка та Блохіна

Переглядів 5
Аватар Сергій Стаднюк Сергій Стаднюк
1 голос
«Вони насправді різні»: Гливинський відверто порівняв Шевченка та Блохіна
Андрій Шевченко, Ігор Бєланов та Олег Блохін. Фото: Instagram
Олександр Гливинський порівняв роботу Олега Блохіна та Андрія Шевченка у збірній України й розповів про різницю їхніх тренерських і людських підходів.

Блохін чи Шевченко?

Колишній пресаташе збірної України Олександр Гливинський в інтерв'ю «Футболу 24» порівняв роботу Олега Блохіна та Андрія Шевченка на чолі національної команди.

Важливо! Блохін двічі очолював синьо-жовтих, а Шевченко один раз працював зі збірною.

Олег Блохін. Фото: Getty Images

«Вони насправді різні»

Журналіст наголосив, що Блохін і Шевченко є різними людьми та тренерами. Шевченко сформував штаб із іноземних фахівців, які допомагали йому будувати команду та досягати результатів. Блохін же значною мірою покладався на власну команду.

«Вони насправді різні. Шевченко сформував команду з іноземних спеціалістів, які допомагали йому робити результат. У Блохіна була своя команда. Кожен із них, очевидно, має харизму, що важливо у будь-якому проекті, а у збірній – особливо. Часу мало, потрібно всіх змотивувати, налаштувати, – розповів Гливинський.

На думку Гливинського, Блохін був емоційнішим тренером, тоді як Шевченко намагався діяти більш виважено й розважливо. Відмінності між ними також проявлялися в характерах і підходах до роботи.

Олександр Гливинський. Фото: Facebook

Різні навіть у стосунках з Лобановським?

Водночас обох наставників об’єднували зосередженість, дисциплінованість і вірність власній системі цінностей. Гливинський вважає, що без цих якостей вони не змогли б досягти успіху. Журналіст додав, що Блохін і Шевченко залишалися непростими особистостями, однак при цьому намагалися підтримувати контакт із футболістами.

Обидва могли поспілкуватися з гравцями по-товариськи та звернути їхню увагу на важливі аспекти гри. Гливинський також зазначив, що обидва тренери свого часу працювали з Валерієм Лобановським і перейняли від нього певний досвід.

«У Блохіна, як відомо, з Лобановським були не найкращі стосунки, тому, мабуть, заперечить, що взяв дещо від нього. Шевченко – навпаки, завжди публічно говорив, що вдячний Лобановському. Різні люди, різні характери, але два великих футболісти. Ну і тренери, які поки досягли найбільшого зі збірною».

  • Найбільш відомий Гливинський у вітчизняній футбольній спільноті за роботою пресаташе збірної України. Журналіст працював на цій посаді 14 років (з 2010 до 2024 рр).
  • Також Гливинський працював спортивним коментатором і ведучим телевізійних програм.
  • Блохін очолював збірну України з 2003 до 2007, а також з 2011 до 2012 рр. Діставався до чвертьфіналу чемпіонату світу-2006.
  • Шевченко тренував синьо-жовтих з 2016 до 2021 року. Під його керівництвом команда дійшла до чвертьфіналу Євро-2020.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри