«Вони є лідерами для нашої збірної»: Ротань виділив ключових гравців «жовто-синіх»

Переглядів 13732
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Вони є лідерами для нашої збірної»: Ротань виділив ключових гравців «жовто-синіх»
Руслан Ротань. Фото: Google
Руслан Ротань висловив надію, що на Вемблі під час матчу з Англією в української збірної буде підтримка. Також коуч назвав лідерів нинішньої національної команди України.

Виконуючий обов’язки головного тренера збірної України Руслан Ротань висловився про те, чи розраховують «жовто-сині» на підтримку тих українців, які зараз у Лондоні.

«Так, розраховуємо на патріотичних людей, які підтримують нас. Для нас кожна підтримка важлива. Матч на «Вемблі» буде у дружній атмосфері, але буде великий бій на полі. Від цього виграє і футбол, і люди, які прийдуть підтримати нас українців як націю», – сказав Ротань під час прес-конференції.

Також наставник української збірної виділив лідерів команди.

«Зінченко, Ярмоленко, Забарний, Миколенко є професійними та емоційними людьми. Вони дуже підтримують країну в усіх напрямках. Вони дуже вмотивовані. Вони є лідерами для нашої збірної, для молодих хлопців. Вони – приклад для усіх людей, усіх спортсменів, які на них дивляться», – додав Ротань.

Матч відбіркового циклу Євро-2024 Англія – Україна відбудеться 26 березня на лондонському стадіоні «Вемблі». Початок зустрічі о 19:00 за київським часом.

Зазначимо, що у групі С разом з українцями також грають збірні Італії, Північної Македонії та Мальти.