«Воно йшло до логічного закінчення»: Ващук відповів, чи могла Україна відстояти 0:0 з Францією
Збірна України у Польщі проведе матч заключного туру європейської кваліфікації на чемпіонат світу-2026 проти Ісландії. Перед цим синьо-жовті розгромно поступилися Франції (0:4). Колишній захисник національної команди Владислав Ващук прокоментував болючий результат:
«Не знаю, що сказати. Занадто багато щось критикують, всі щось говорять, але самої гри немає. Сказати щось більше не можу».
Ващук також оцінив епізоди з непідтвердженим і призначеним пенальті у матчі:
«Щодо першого, багато кажуть, що там була пряма нога. Ну таке, якщо подивитись по ВАР. Але це, по-перше, рішення судді. Якщо він не дав, значить, на його думку, не було.
Щодо пенальті у наші ворота, то було явно видно, що Михавко наступив. Тобто там можна ВАР й не передивлятися. В цілому, це необережність, не знаю».
Ексзахисник описав хід подій у другому таймі:
«Ні, ну було тяжко відіграватися після першого голу. Бо хоч [до пропущеного] тримали оборону та грали, сподіваючись, що все-таки гра якось поміняється, але воно йшло до логічного закінчення. Що й сталося. А далі вже таке», – підсумував Ващук в інтерв'ю Tribuna.com.
- Збірна Франції після розгрому України (4:0) набрала 13 очок, достроково гарантувавши собі перше місце в групі D і путівку на чемпіонат світу-2026.
- Ісландія, обігравши Азербайджан 2:0, зрівнялася з Україною за кількістю балів, але випереджає її за різницею м’ячів.
- Таким чином, для виходу до плей-оф відбору українцям у вирішальному турі необхідно обов’язково перемагати Ісландію.
- Матч Україна – Ісландія відбудеться у неділю, 16 листопада, о 19:00 за київським часом.