Збірна України яскраво виграла на Олімпіаді: жовто-сині в меншості забили переможний гол на 90+8 хвилині

Переглядів 5258
8 голосів
Українці радіють голу у ворота Марокко. Фото: УАФ
Сьогодні, 27 липня, в Сент-Етьєні жовто-сині обіграли національну команду Марокко в рамках Олімпійських Ігор, які в 2024 році приймає Франція.

У рамках другого туру групового раунду футбольного турніру Олімпіади збірна України зустрічалася з Марокко.

Перший тайм виграли жовто-сині, завдяки ефектному голу від Дмитра Криськіва, якому асистував Максим Брагару. Але в другій половині зустрічі Володимир Салюк сфолив та марокканці отримали шанс на пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Суф’ян Рахімі на 64 хвилині.

Але в додатковий час, коли здавалося, що суддя зафіксує нічию, взяв слово Ігор Краснопір, який з пасу Олега Федора знову вивів Україну вперед!

Більше голів не було, а тому зустріч завершилася перемогою жовто-синіх з рахунком 2:1!