«Я погодився з ними»: Мельгоса – про експерименти української молодіжки в переможній грі з Люксембургом

Переглядів 9001
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Я погодився з ними»: Мельгоса – про експерименти української молодіжки в переможній грі з Люксембургом
Унаї Мельгоса. Фото: Google
Унаї Мельгоса, який є наставником національної команди України U-21, висловився про вікторію над збірною Люксембургу у рамках відбіркового циклу чемпіонату Європи 2025 року.

Головний тренер молодіжної збірної України Унаї Мельгоса прокоментував розгромну перемогу над Люксембургом в матчі відбору Євро-2025 (4:0). У цій зустрічі жовто-сині грали в більшості з 49 хвилини.

«Рахунком ми задоволені. Стосовно нашої гри, то є деякі моменти. В другому таймі ми були більше агресивними. Нам трохи пощастило, що суперник був без одного гравця. У другій половині гри ми зробили крок вперед та зіграли набагато краще, ніж в першій», – сказав іспанський коуч в інтерв’ю Суспільному. 

Також Мельгоса сказав, навіщо В’юнник та Волошин помінялися позиціями на початку другого тайму.

«Самі гравці запропонували мені це. Деколи я їм не дозволяю так мінятися, але цього разу я погодився з ними. Вони пограли так деякий час, а потім повернулися на свої позиції. Я не повністю задоволений тим, як гравці розуміють мене та виконують мої тактичні настанови. Є дуже багато моментів, над якими треба працювати. З іншого боку, мої гравці дуже відкриті до того, щоб пробувати щось нове».

  • Після цього поєдинку українська збірна з 12 очками в активі лідирує в своїй групі. 
  • Наступний поєдинок Україна зіграє з Азербайджаном (21.11).