Відбір на Євро-2025: гол плюс асист Волошина допомогли Україні U-21 розгромити Люксембург

Переглядів 1696
Молодіжна збірна України у матчі четвертого туру кваліфікації Євро-2025 святкували переконливу перемогу над однолітками з Люксембургу з рахунком 4:0.

Наша молодіжка поклала початок розгрому опонента гол Ваната, який на 36-й хвилині вивів команду Унаї Мегольси вперед.

Одразу ж на старті другого тайму Люксембург залишився у меншості після вилучення Бербері, який заробив друге попередження.

Українці сповна скористалися чисельною перевагою. На 64-й хвилині Батагов подвоїв перевагу, розстрілявши впритул ворота Люксембургу.

Відео забитих м'ячів матчу Україна U-21 – Люксембург U-21 дивіться в телеграм-каналі FanDay.net

За декілька хвилин Волошин до асисту на Ваната у першому голі додав забитий м'яч, довівши рахунок до розгромного.

На 74-й хвилині Краснопір, який замінив Ваната за п'ять хвилин перебування на поле забив четвертий м'яч, який встановив остаточний рахунок у цій зустрічі.

Відбір Євро-2025 (U-21)

Група F

Україна U-21 - Люксембург U-21 - 4:0

Голи: Ванат, 35, Батагов, 64, Волошин, 66, Краснопір, 74.

• Молодіжна збірна України одноосібно лідируює в групі F, вигравши всі чотири матчі відбору.
  • 21 листопада підопічні Мельгоси закриють календарний рік матчем проти Азербайджану (21:00).