Збірна України перед матчем з Англією зустрілась з Брентфордом Б: підсумки секретного спарингу в Лондоні

Переглядів 2812
Збірна України напередодні старту у кваліфікації на Євро-2024 здобула перемогу над резервною командою Брентфорда (2:0) в контрольному матчі.

Збірна України в дебютному матчі Руслана Ротаня у якості в.о головного тренера націоналки забила по м'ячу в кожному з таймів. Гра проходила за зачиненими дверима – без уболівальників, трансляції та журналістів.

Наша команда вийшла на товариську гру в такому складі: Лунін, Караваєв, Сваток, Матвієнко, Миколенко, Степаненко, Буяльський, Бондаренко, Малиновський, Мудрик, Яремчук.

Команда Ротаня вийшла вперед ще в першому таймі завдяки дебютному голу Олександра Сватка в першому таймі. По перерві українцям вдалося відзначитися ще одним взяттям воріт завдяки точному удару Григорія Судакова, який встановив підсумковий рахунок – 2:0.

За інформацією журналіста Ігоря Бурбаса стало відомо, що на матчі присутній екс-наставник збірної України Андрій Шевченко.

Український півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк, який цього сезону заявлений за команду Б, пропускав гру через пошкодження.

Нагадаємо, що матч збірних України та Англії відбудеться в Лондоні 26 березня. Початок – 19:00.