«ФК Львів треба рятувати»: Безсмертний – про мотивацію повернення, трансфери та майбутнє Вікторії з Альянсом

Переглядів 19622
Дмитро Вєнков
Дмитро Вєнков
4 голоси
«ФК Львів треба рятувати»: Безсмертний – про мотивацію повернення, трансфери та майбутнє Вікторії з Альянсом
Анатолій Безсмертний. Фото: Google
У вівторок, 21 березня, стало відомо, що ФК Львів вдруге у своїй кар’єрі очолив Анатолій Безсмертний. «УФ» поспілкувався зі спеціалістом, аби дізнатися мотивацію його повернення до останньої команди у турнірній таблиці УПЛ.

Анатолій Безсмертний у сезоні 2020/21 вже рятував ФК Львів від вильоту з УПЛ, проте на старті наступної кампанії був звільнений за незадовільні результати.

Початок повномасштабної війни в Україні Безсмертний застав вже як наставник першолігового Альянсу, що планував у поточному сезоні об’єднатися із Вікторією (Миколаївка) з Другої ліги. На жаль, обидва клуби через війну призупинили свої виступи і не заявилися на сезон 2022/23 ні разом, ні окремо. 

Керівництво ФК Львів у такі ситуації вирішило знов згадати про Безсмертного, що фактично залишився без роботи, та запросити його до команди.

В ексклюзивному коментарі сайту «Український футбол» Безсмертний розповів, чому вирішив повернутися до львівського клубу, чи плануються ще підсилення команди, і яким буде майбутнє Альянсу та Вікторії.

«Все вирішилося буквально за добу»

– Анатолію Петровичу, вітаємо вас із призначенням! Розкажіть, як сталося ваше повернення в ФК Львів?

– Запросило мене керівництво клубу. Дзвінок надійшов у понеділок і буквально за добу усе вирішилося.

– Чи принципово для керівництва клубу, аби ФК Львів залишився в УПЛ напряму?

– Задання, очевидно, залишитися в УПЛ. Неважливо, чи через перехідні матчі, чи напряму. Будемо дивитися вже по ходу, як буде складатися ситуація. Завдання в нас непросте, тому необхідно у кожній грі грати на максимум. 

– Яка мотивація вашого повернення до клубу?

– Львів – це рідне для мене місце, хоч я і киянин. Моє серце завжди тут. Вирішив, якщо кличуть, то треба їхати і рятувати команду.

– Чи плануєте ви підсилити ще якісь позиції?

– Процес селекції іде. Можливо, запросимо когось із вільних агентів. Які точно позиції будемо посилювати, сказати поки важко. Зараз я знайомлюся із командою.

«У нас із Боровиковим і Мазяром робочі стосунки»

– До клубу прийшли нові менеджери. Мова про Володимира Мазяра та Олексія Боровикова, які, за інформацією у ЗМІ, й формували команду на другу частину сезону. Як вам працюється із ними?

– Нормально. У нас робочі стосунки.

– На який термін розрахована ваша угода із клубом?

– Угода до кінця сезону.

– Чи означає ваш прихід до Львова, що Альянс та Вікторія припинять своє існування?

– Ні. Ми обговорили усі питання із президентом клубу Сергієм Миколайовичем Бондаренком. Сподіваюся, що Вікторія продовжить своє існування. Все буде залежати від ситуації у країні. 

– Чи можете ви ще повернутися до минулого місця роботи?

– Це футбольне життя, і важко щось загадувати наперед. Зараз мене запросили до Львова і я хочу допомогти цій команді. 

Нагадаємо, що ФК Львів після 17 зіграних матчів займає 16 місце у турнірній таблиці. Від зони перехідних матчів за право залишитися в УПЛ команду відділяють чотири очки, а від рятівної 12 сходинки – п’ять.